OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE

TRAP · 19.07.2025 - 20.07.2025 · STRELAC GAJDOBRA, SRB

Organized by Streljački savez za leteće mete Srbije

Final results

#ShooterClubCat.R1R2R3R4R5Total / 125
1Stevan TakačSU ROYALM2324232423117
2Pera NedićSU ROYALM2223242323115
3Dalibor TanasićSK PREMIUM TRAP TEAMM2324232222114
4Rade PavlovicSK JEDINSTVO TRAPM2123242221111
5Marko DangubićSK STRELAC GAJDOBRAM2323182322109
6Nenad KnezevicSK JEDINSTVO TRAPMJ2121202323108
7Branislav GrozdicSK PREMIUM TRAP TEAMM2320232021107
8Dominik PletikosićSK PREMIUM TRAP TEAMM2023212220106
9Nemanja ČarnićSK STRELAC GAJDOBRAM2322222118106
10Jovan Ljubičić SK GROFM2322201920104
11Miško FabriSK JEDINSTVO TRAPM2120182123103
12Dejan PeničPTT TRAPM2018212221102
13Darko Đorđević SD LUKAM2024171822101
14Stanko PanićSU LESIKM1919212319101
15Luka ĐorđevićSD LUKAMJ1920221920100
16Nenad Radović SUSLM NS TRAP 2021M192118221898
17Vladimir GajićSK PREMIUM TRAP TEAMM181821192096
18Ervin LeparSUGLM SOVAM142218182395
19Milan GavrilovFILLERM191916202094
20Dragan LjubinkovićSD LEPENSKI VIR LUKIVet181915182090
21Goran MiladinovicSD LUKAM161721162090
22Ljubomir ČerevickiSUSLM NS TRAP 2021M171816201990
23Miloš PavlovićSK JEDINSTVO TRAPM181721141989
24Milorad StankovicKGLM VINOGRADARVet141815212088
25Janko KrnačSU LESIKVet181818211388
26Risto DucicSK CAPRIOLOM201414162387
27Bojan JanjicSK STRELAC GAJDOBRAM201421171587
28Nenad StanojevicSD LUKAM121518202085
29Slobodan PerisicSK STRELAC GAJDOBRAM152118161585
30Slobodan BulićSK STRELAC GAJDOBRAM181914161683
31Nebojša BastaSK STRELAC GAJDOBRAM151415182082
32Radivoj ŽivanovićSD LEPENSKI VIR LUKIM14914181469

View full results on CLAY RESULTS online