O. PRVENSTVO VOJVODINE

OLYMPIC TRAP · 25.07.2026 - 26.07.2026 · STRELAC GAJDOBRA, SRB

Organized by Streljački savez za leteće mete Srbije

Final results

#ShooterClubCat.R1R2R3R4R5Total / 125
1Ivan RožekSU ROYALM2324242523119
2Stevan TakačSK JEDINSTVO TRAPM2224222325116
3Stefan StankovSK GROFM2224212424115
4Nenad MenicaninSK GROFM2224232222113
5Srećko ŽivkovićSK STRELAC GAJDOBRAM2223212220108
6Nemanja SmiljanicSU ŠAMPION TRAPM2319232022107 (s/o +3)
7Ervin LeparSUGLM SOVAM2121252020107 (s/o +2)
8Slobodan PerisicSK STRELAC GAJDOBRAM2122222020105
9Jovan Ljubičić SU ŠAMPION TRAPM2021222120104
10Radivoj MehandžićSU SREM TRAPM1921192222103
11Duško MedveđSK STRELAC GAJDOBRAM2120192221103
12Dalibor TanasićSK PREMIUM TRAP TEAMM2321172121103
13Milan JeličićSK PRUGAM2024162518103
14Milan GavrilovSU LESIKM1620212322102
15Goran MilovanovicSD LEPENSKI VIR LUKIM2220172121101
16Marko DangubićSK STRELAC GAJDOBRAM2120192120101
17Zoran StanisavljevićSD LEPENSKI VIR LUKIM2316201724100
18Nemanja ČarnićSK STRELAC GAJDOBRAM2019212119100
19Stanko PanićSU ŠAMPION TRAPM201919192299
20Vladimir GajićSK PREMIUM TRAP TEAMM202219181998
21Janko KrnačSU LESIKVet181917232097
22Nebojša BastaSK STRELAC GAJDOBRAM201718222097
23Milan ĐorđevićSK SKEETM222016192097
24Nenad Radović SUSLM NS TRAP 2021M182120191997
25Slavko GavrilovVet202021161794
26Milan RadovicSK SKEET171519202192
27Slobodan JarićSK STRELAC GAJDOBRAVet192018161992
28Andrej StanisavljevicSD LEPENSKI VIR LUKIMJ212017171792
29Jugoslav BerićSU SREM TRAPM161718172088
30Josip BačujkovSU SREM TRAPM151813171881
31Slobodan BulićSK STRELAC GAJDOBRAM131218131571
32Radivoj ŽivanovićSD LEPENSKI VIR LUKIM1516130044
33Ljubomir ČerevickiSU ŠAMPION TRAPM000000
34Aleksandar LoncarSU MATTARELLIM000000

View full results on CLAY RESULTS online